Zielona okolica I Wysoki standard I Wyjątkowe

Mieszkanie na sprzedaż
1 739 000 PLN , Pow. 83,19 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
83,19 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Bielany , Brązownicza
Rok budowy:
2010
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
FS618089
Cena za m2:
20 904 PLN
Biuro Nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania piękne czteropokojowe mieszkanie o rewelacyjnych proporcjach. Nieruchomość została wykończona z naciskiem na funkcjonalność, wysokiej klasy materiały oraz szykowny styl. Na wstępie zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo oraz wirtualnym spacerem po nieruchomości. 

Mieszkanie
Ofertę kieruję do osób posiadających wygórowane oczekiwania względem rynku nieruchomości. Prezentowane mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim perfekcyjnymi proporcjami i bardzo funkcjonalnym układem. Przestrzeń idealnie podzielona jest na część prywatną (od strony północno-wschodniej) oraz dzienną z wyjściem na balkon (od strony południowo-zachodniej). Wchodząc do nieruchomości trafiamy do odpowiednio dużego przedpokoju który spełnia komfortową izolację od reszty mieszkania. Bardzo dużą zaletą jest kuchnia z dostępem do okna, oprócz naturalnego światła dostarcza nam świeżego powietrza podczas gotowania. Wspomniane okno skierowane jest na balkon co perfekcyjnie łączy obie powierzchnie, na przykład podczas przyjmowania gości i przygotowania poczęstunku. Mieszkanie usytuowane jest na samym końcu budynku, jest trójstronne i współdzieli tylko jedną ścianę z sąsiednim lokalem. Bliskość zieleni za oknami zapewnia nam kojący widok i poczucie bezpieczeństwa. 
Lokal oferowany jest do sprzedaży w pełni wyposażony (z wyjątkiem pojedynczych mebli), gotowy do wprowadzenia oraz nie wymagający dodatkowych nakładów finansowych. Wszystkie sprzęty AGD są sprawne i gotowe do użytkowania. 

W skład mieszkania wchodzi:
- sypialnia: 14,94m2
- pokój: 11,50m2
- pokój: 9,42m2
- salon z jadalnią: 23,26m2
- kuchnia otwarta na salon: 5,00m2
- łazienka: 6,58m2
- toaleta: 1,52m2
- hol: 10,97m2
- balkon: 12,86m2

Do mieszkania przynależy stanowisko w garażu podziemny oraz komórka lokatorska. Obie powierzchnie są dodatkowo płatne. 

Budynek
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Brązowniczej 1a, osiedle składa się z dwóch budynków mieszkalnych o kameralnym charakterze. Wspomniane nieruchomości posiadają bardzo duży wspólny teren zamknięty tylko dla mieszkańców. Posiadamy na nim dostęp do mnóstwa ogólnodostępnych miejsc parkingowych co w charakterze nowoczesnego budownictwa jest kompletnie niespotykane. Odwiedzający nas goście nigdy nie będą mieli problemu z zaparkowaniem auta tuż obok budynku. Dla komfortu mieszkańców osiedle zostało wyposażone w wiele furtek, tak by skrócić nam czas pieszej podróży. 
Powierzchnie wspólne z biegiem lat są sukcesywnie odświeżane. W każdej z klatek zostały wygospodarowane po dwie wózkownie / rowerownie

Okolica i komunikacja
Bezpośrednie sąsiedztwo charakteryzuje się dużym spokojem i bardzo korzystnym planowaniem przestrzennym. Nie posiadamy tutaj typowo miejskiej architektury "okno w okno". Przestrzenie między budynkami są w zdrowej odległości a charakter budownictwa lat 70 zapewnia nam dostęp do placów zabaw, miejsc rekreacyjnych oraz małych lokalnych parków. 
W odległości nie większej niż 500m od budynku znajdziemy: restauracje, kościół, sklepy (duże i małe), szkołę, basen, boisko i wiele innych. 3 minuty spacerem zajmie nam dotarcie na pętle autobusową przy ul. Conrada oraz 10 minut autem lub komunikacją na stację metra Młociny lub do Galerii Młociny. 
Niedaleko znajduje się lotnisko Bemowo które pełni funkcję rekreacyjną głównie dla bezszelestnych szybowców. 

Atuty mieszkania
- pełna własność oraz założona księga wieczysta - możliwość posiłkowania się kredytem,
- wysoki standard wykończenia,
- niepowtarzalne osiedle, 
- bardzo komfortowe,
- gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych,
- doskonała lokalizacja, łącząca dobry punt komunikacyjny oraz bliskość terenów zielonych, zapewniających ciszę i spokój.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

CO OFERUJEMY:
- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN,
- INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
Nieprawidłowy adres E-mail