Gotowa inwestycja w zielonej części Mokotowa

Mieszkanie na sprzedaż
797 000 PLN , Pow. 66,50 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
66,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Czerniaków , Melomanów
Rok budowy:
1994
Piętro:
5 na 5
Numer oferty:
326470
Cena za m2:
11 985 PLN
W kilku słowach:
Ustawne 4-pokojowe mieszkanie z zabudowaną loggią, usytuowane na ostatnim piętrze budynku położonego w zielonej części Mokotowa.

Dokładny opis:
Biuro Nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania gotowe do wprowadzenia 4-pokojowe mieszkanie, idealne zarówno pod inwestycję jak i do użytku własnego.

Budynek
Prezentowana nieruchomość znajduje się na 5 (ostatnim) piętrze budynku z 1994 roku, położonego na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Wejście do klatki znajduje się od strony dziedzińca, na terenie którego usytuowane zostały stojaki na rowery oraz plac zabaw. Do dyspozycji mieszkańców jest także zamykana na klucz rowerownia. Warto zwrócić uwagę, że na piętrze znajduję się tylko 2 mieszkania, co zwiększa poczucie prywatności. 

W budynku nie ma windy. 

Mieszkanie
W skład mieszkania wchodzi:
- pokój - 11,00 m2,
- pokój - 9,00 m2,
- pokój - 13,70 m2,
- pokój - 11,50 m2,
- kuchnia połączona z korytarzem - 16,00 m2,
- łazienka z prysznicem i WC - 3,60 m2,
- WC - 1,40 m2,
- zabudowana loggia - 3,50 m2.

Powierzchnia loggii oczywiście nie została wliczona w metraż mieszkania.

Prezentowane mieszkanie w 2020 roku przeszło generalny remont. W jednym z pokoi na podłodze zostały położone panele. W kuchni, korytarzu, łazience oraz WC - płytki gresowe. W pozostałych trzech pokojach mamy bardzo dobrze utrzymany parkiet. Większość mebli została zakupiona w 2020 roku. Warto zwrócić uwagę, że na powierzchni niecałych 67 m2 w niezwykle przemyślany sposób zostały wydzielone 4 pokoje. Pomiędzy jednym z pokoi, a kuchnią znajduje się gruba, dźwiękoszczelna ścianka działowa, którą bez problemu można usunąć, tworząc tym samym otwartą przestrzeń (salon połączony z kuchnią i korytarzem), o łącznej powierzchni ok. 30 m2. 
Mieszkanie jest bardzo widne - okna z trzech pokoi wychodzą na południowy zachód, z czwartego zaś na północy wschód. Z jednego z pokoi mamy wyjście na zabudowaną loggię (3,50 m2), która jest idealnym miejscem na delektowanie się poranną kawą. Brak innych bloków w bliskiej odległości oraz usytuowanie mieszkania na ostatnim piętrze sprawia, że możemy poczuć kameralność tego miejsca. 

Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 4 m2) oraz miejsce postojowe naziemne - wliczone w cenę. 

Okolica i komunikacja
Dla osób lubiących aktywność fizyczną dużą atrakcją będą pobliskie, liczne tereny zielone. W odległości kilku minut spacerem znajdują się: Park Akcji Burza oraz Ogrody Działkowe Czerniaków. Do Łazienek Królewskich, Parków: Promenada oraz Morskie Oko, dojdziemy w ok. 15 min. W bliskiej odległości znajduje się również Wisła oraz otaczające ją zalesione tereny. 
W pobliżu nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe (Sielce) oraz Trasa Siekierkowska, którą z pewnością docenią osoby poruszające się autem. 
Wszystkie punkty usługowe oraz sklepy są na wyciągnięcie ręki.

Atuty mieszkania:
- założona księga wieczysta - możliwość posiłkowania się kredytem,
- gotowa inwestycja, generująca wysoką stopę zwrotu (możliwość przedłużenia umowy obecnym najemcom),
- miejsce postojowe naziemne przynależne do mieszkania,
- dobre połączenie komunikacyjne, bliskość sklepów, punktów usługowych oraz terenów zielonych.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

CO OFERUJEMY:
- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN,
- INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
Nieprawidłowy adres E-mail