Wysokie piętro z balkonem i przestronnym widokiem

Mieszkanie na sprzedaż
609 000 PLN , Pow. 54,50 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Ursus Gołąbki , Henryka I Brodatego
Rok budowy:
2015
Piętro:
6 na 7
Numer oferty:
790805
Cena za m2:
11 174 PLN
W kilku słowach:
Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o bardzo korzystnym układzie. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących mieszkania gotowego do wprowadzenia w nowoczesnym budownictwie. Dodatkową zaletą jest niezmiernie spokojna okolica.

Dokładny opis:
Oferowane mieszkanie znajduje się na 6 z 7 pięter dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowo dużą prywatność. Widok rozpościerający się ze wszystkich okien mieszkania ukazuje otwartą przestrzeń. Brak bliskiej zabudowy to ogromny komfort dla mieszkańców. 54.50 m2 to dokładny metraż w którym udało się uzyskać najlepsze proporcje pomieszczeń. Dwie sypialnie o bardzo podobnej wielkości zostały oddzielone od strefy dziennej znajdującej się w drugiej części mieszkania. Kuchnia została zaprojektowana w "podkowę" by nadać jej większą ergonomię, funkcjonalność i estetykę. Barek zamontowany nad blatem oddziela stronę kuchenną od salonowej. Duże okna szerokie niemalże na całą ścianę idealnie doświetlają pomieszczenie. Południowa orientacja mieszkania naturalnie wpływa na temperaturę panującą we wnętrzach, a to z kolei rzutuje na nastrój i poziom energii mieszkańców. Większość mebli wykonana została na zamówienie. Największą korzyścią są dwie duże szafy w zabudowie w których zmieścimy praktycznie wszystkie potrzebne do życia przedmioty. 

Budynek i okolica:
Budynek został oddany w 2015 roku i charakteryzuje się bardzo ciekawą architekturą. Względem budownictwa które jest bardzo popularne w obecnych czasach wyróżnia się przede wszystkim układem, wyglądem oraz usytuowaniem względem pozostałych osiedli. Deweloper zachował relatywnie duże odległości od pozostałych budynków. Okolica - Ursus Gołąbki - to bardzo spokojna i bezpieczna część dzielnicy szczególnie doceniana przez młode rodziny. Uznawana jest za bardzo dobrze skomunikowane i zielone miejsce do mieszkania. Bliskość strategicznych dróg - szybkiego ruchu jak i głównych arterii łączących nas z centrum Warszawy - pozwalają na dynamiczne przemieszczanie się po całej stolicy. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej najbardziej docenią kolejkę podmiejską w odległości 4 minut od mieszkania z możliwością pozostawienia auta na parkingu Parkuj i Jedź.

W skład mieszkania wchodzi:
- przedpokój - 5,30m2
- salon z kuchnią - 22,50m2
- łazienka - 4,61m2
- sypialnia - 10,90m2
- sypialnia - 11,19m2
- balkon - ok. 12,00m2

Dla zainteresowanych komórką lokatorską, istnieje możliwość zakupu wraz z mieszkaniem.

Atuty mieszkania:
- pełna własność i KW - możliwość posiłkowania się kredytem,
- kierunek południowy zapewniający doskonałe doświetlenie,
- gotowe do wprowadzenia,
- w pełni wyposażone,
- wysokie piętro zapewniające ciszę i prywatność,
- spokojna okolica.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

CO OFERUJEMY:
- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN
- INDYWIDUWALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
Nieprawidłowy adres E-mail