Duże M idealne dla rodziny, wysokie piętro

Mieszkanie na sprzedaż
919 000 PLN , Pow. 85,24 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
85,24 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Ursus Gołąbki , Henryka I Brodatego
Rok budowy:
2016
Piętro:
6 na 6
Numer oferty:
927389
Cena za m2:
10 781 PLN
W kilku słowach:
Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowe mieszkanie, o bardzo korzystnym układzie. Jest to doskonały wybór dla rodzin, poszukujących mieszkania gotowego do wprowadzenia w nowoczesnym budownictwie. Dodatkową zaletą jest niezmiernie spokojna okolica.

Dokładny opis:
Oferowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowo dużą prywatność. Najbardziej wyróżniającą cechą na tle rynku jest liczba aż 5 pokoi, z czego w aktualnej konfiguracji 4 to sypialnie. Bez najmniejszego problemu część z nich może stać się gabinetem czy też strefą relaksu. Usytuowane jest w części narożnej, co daje ogrom światła słonecznego wpadającego do mieszkania. Odpowiednie zaplanowanie przestrzeni pozwoliło na wydzielenie dwóch bardzo istotnych dla życia codziennego pomieszczeń. Pierwsze z nich to spiżarnia, przynależąca bezpośrednio do kuchni - jest to idealne rozwiązanie dla przechowywania produktów spożywczych oraz dodatkowej lodówki lub zamrażarki. Drugim pomieszczeniem jest zamykana garderoba z suszarką. Wymienione rozwiązania pozwalają na utrzymywanie porządku w strefie codziennego użytkowania. Obszerny salon w połączeniu z kuchnią to ponad 28 m2 otwartej przestrzeni uzyskiwanej w domach lub segmentach. Niewątpliwym plusem są dwa niezależne balkony, komórka lokatorska o powierzchni ponad 6 m2 oraz dwa miejsca w garażu podziemnym, nieopodal wejścia do klatki.

Budynek i okolica:
Budynek został oddany do użytkowania w 2016 roku i charakteryzuje się bardzo ciekawą architekturą. Względem budownictwa, które jest bardzo popularne w obecnych czasach, wyróżnia się przede wszystkim układem, wyglądem oraz usytuowaniem względem pozostałych osiedli. Deweloper zachował relatywnie duże odległości od pozostałych budynków. Okolica - Ursus Gołąbki - to bardzo spokojna i bezpieczna część dzielnicy, szczególnie doceniana przez młode rodziny. Uznawana jest za bardzo dobrze skomunikowane i zielone miejsce do mieszkania. Bliskość strategicznych dróg - szybkiego ruchu jak i głównych arterii łączących nas z centrum Warszawy - pozwalają na dynamiczne przemieszczanie się po całej stolicy. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej najbardziej docenią kolejkę podmiejską, która znajduje się w odległości 4 minut od mieszkania z możliwością pozostawienia auta na parkingu Parkuj i Jedź. W planach jest uruchomienie linii autobusowej, której przystanek ma znajdować się w odległości kilkunastu metrów od budynku.

W skład mieszkania wchodzi:
- przedpokój - 2,76 m2
- salon z jadalnią - 21,42 m2
- jasna kuchnia otwarta na salon - 7,36 m2
- spiżarnia przylegająca do kuchni - 2,31 m2
- pomieszczenie gospodarcze - 3,78 m2
- komunikacja do części sypialnianej - 6,16 m2
- toaleta - 1,61 m2
- łazienka - 3,44 m2
- sypialnia - 10,44 m2
- pokój - 8,90 m2
- pokój - 8,16 m2
- pokój - 8,90 m2

W celu zobaczenia całego potencjału mieszkania niezbędne jest odbycie wirtualnego spaceru po nieruchomości, który załączony jest do oferty.

Do mieszkania przynależą:
- dwa niezależne miejsca parkingowe w garażu podziemnym - dodatkowo płatne
- duża komórka lokatorska - dodatkowo płatna

Atuty mieszkania:
- pełna własność z KW - możliwość posiłkowania się kredytem,
- bardzo przestronne,
- gotowe do wprowadzenia,
- w pełni wyposażone,
- wysokie piętro zapewniające ciszę i prywatność,
- spokojna okolica.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

CO OFERUJEMY:
- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN
- INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
Nieprawidłowy adres E-mail