Zaciszne 3-2 pokoje w zielonej i spokojnej okolicy

Mieszkanie na sprzedaż
590 000 PLN , Pow. 48,20 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Ursus Niedźwiadek , Orląt Lwowskich
Rok budowy:
1977
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
FS930876
Cena za m2:
12 241 PLN
Jeśli poszukują Państwo mieszkania w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dobrej lokalizacji, to mamy dla Państwa świetne rozwiązanie. Mnóstwo zieleni, świetnie skomunikowane, blisko najważniejszych usług i placówek edukacyjnych. To dopiero sam początek zalet, jeśli to Państwa interesuje - zapraszamy!

Parametry mieszkania:
Lokal w stanie surowym - do remontu.
- salon - 15,00 m2
- pokój - 9,60 m2
- pokój - 8,30 m2
- kuchnia - 6,00 m2
- toaleta - 0,8 m2
- łazienka - 2,24 m2
- przedpokój - 6,26 m2
- balkon - 1,5 m2

Do mieszkania przynależy piwnica z murowanymi ściankami - ok. 3,00 m2.

Dokładny opis:
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z możliwością przebudowania na komfortowy 2-pokojowy lokal. Obie wersje możecie Państwo zobaczyć w wizualizacjach przedstawionych w galerii. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku bez windy w ostatniej klatce budynku. Dzięki temu nasz lokal praktycznie w ogóle nie sąsiaduje z innymi mieszkaniami. Stan techniczny jest surowy, wnętrze zostało pozbawione starego wyposażenia i zabudowy a więc zostało w pełni przygotowane do remontu. Na podłodze znajduje się stara klepka którą warto przywrócić do dobrego stanu. Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że pomieszczenie, do którego wpada mało światła naturalnego jest trudne w użytkowaniu, bez względu na to, czy jego użytkownik w nim pracuje, czy jedynie odpoczywa. W naszym przypadku mamy niedawno wymienione okna o bardzo dużych rozmiarach. Pozostając w temacie remontowanych elementów - mieszkanie wyposażone jest w nowe piony wodno-kanalizacyjne, nową instalację grzewczą oraz nowy bezpiecznik z nową instalacją doprowadzoną do mieszkania. Widok z okien jest niepowtarzalny, ilość drzew i zieleni zapewnia przyjemny spokój oraz niewyobrażalną prywatność. Ekspozycja okien jest dwustronna - w kierunku wschodnim i zachodnim, przez co naturalne światło wpada do mieszkania przez cały dzień nie nagrzewając go nadmiernie.

W celu zobaczenia całego potencjału mieszkania niezbędne jest odbycie wirtualnego spaceru po nieruchomości, który załączony jest do oferty.

Budynek i okolica:
Prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Ursus Niedźwiadek. Miejsce to słynie z dobrej komunikacji miejskiej oraz rewelacyjnego zagospodarowania przestrzennego. Budynki stawiane były w dużej odległości od siebie z odpowiednim ukierunkowaniem, tak by uniknąć popularnego dziś systemu "okno w okno". Zieleń spotykana na każdym kroku to również wizytówka tej okolicy. Budynek pod adresem Orląt Lwowskich 32 doczekał się wymiany elewacji oraz ocieplenia. W odległości 250 m dostaniemy się na stację Warszawa Ursus Niedźwiadek, którą dojedziemy do centrum w 20 min. Z uwagi na czas dojazdu oraz komfort transportu wiele osób porównuje ten rodzaj komunikacji do metra. Oprócz tego świetnie rozwinięta jest sieć autobusów: 177, 194, 401, 517, 716, N35, N85. Natomiast osoby poruszające się autem mają do dyspozycji niedaleką trasę S2 i S8 oraz Aleje Jerozolimskie - trasy którymi dojedziemy w każdy rejon Warszawy.
W promieniu zaledwie 500 m ulokowanych jest wiele placówek edukacyjnych, galeria Gawra, sklepy spożywcze, pływalnia OSIR, park Hassów oraz wiele różnorodnych usług.

Atuty mieszkania:
- plastyczność pomieszczeń,
- możliwość przerobienia na 2 pokoje, 
- możliwość własnej aranżacji,
- przygotowane do remontu, 
- cicha i bezpieczna okolica,
- kameralne osiedle.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

CO OFERUJEMY:

- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN,
- INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
Nieprawidłowy adres E-mail