2-pokojowe mieszkanie przy Lesie Kabackim

Mieszkanie na sprzedaż
936 000 PLN , Pow. 50,18 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50,18 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Ursynów Kabaty , Wąwozowa
Rok budowy:
2005
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
FS705903
Cena za m2:
18 653 PLN
Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wąwozowej w świetnie skomunikowanym punkcie i bliskiej okolicy Lasu Kabackiego na Ursynowie.

Mieszkanie:
Ma powierzchnię 50,18m2, a w jego skład wchodzi:
- Salon z kuchnią - 26m2
- Sypialnia - 12,48m2
- Przedpokój - 5,90m2
- Łazienka - 5,80m2
- Ogródek - 10m2

Dodatkowo do mieszkania przynależy:
- komórka lokatorska o powierzchni 2,68m2 - dodatkowo płatna.
- miejsce garażowe - dodatkowo płatne.

Nieruchomość została wybudowana w 2005 roku przez SMB Osiedle Kabaty. Kompleks budynków mieszkalnych tworzy swoiste małe miasteczko na terenie którego znajdziemy mnóstwo usług, lokalnych sklepów oraz terenów rekreacyjnych. Wokół osiedla znajduje się bardzo dużo miejsc parkingowych. Nad wjazdem dla gości czuwa ochrona wydając specjalne przepustki. Każda alejka jest zadbana i zagospodarowana w liczną zieleń. Jest to jedna z kilku inwestycji na tym osiedlu, w skład której wchodzą 3-piętrowe bloki zarządzane przez Spółdzielnie Mieszkaniowo-Budowlaną Kabaty. 
Mieszkanie znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Usytuowane jest od wewnętrznej strony patio pełnego drzew i zieleni oraz placu zabaw dla najmłodszych. Lokal został zakupiony w 2011 roku, a w roku 2021 odnowiony. Mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne a przy tym nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i jest w pełni wyposażone. Okna wychodzą na stronę wschodnio południową. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. ok.10m2, osłonięty wysokimi drzewami od wewnętrznej strony patio. Jest to świetne miejsce do odpoczynku oraz pracy. 

Okolica i komunikacja:
Mieszkańcy mają w zasięgu ręki (do 10 minut spacerem): sklep Lidl; Park Przy Bażantarni; stacja metra kabaty; Pałac Natolin. To jedynie kilka istotnych miejsc ale podkreślmy, że znajdujemy się w sercu Kabat, tak często zachwalanej części Warszawy w której zakochało się mnóstwo mieszkańców. Jest to także znakomite rozwiązanie dla osób mobilnych, które 10 minut dojadą do trasy S2. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. 

Atuty mieszkania:
- Gotowe do wprowadzenia;
- W pełni wyposażone;
- Ogródek;
- Świetnie skomunikowane;
- Spokojne sąsiedztwo i zadbane tereny wspólne;
- Blisko Lasu Kabackiego,
- Mieszkanie posiada KW - możliwości posiłkowania się kredytem.

Zapraszam do zapoznania się z przygotowanymi materiałami filmowymi oraz spacerem wirtualnym po nieruchomości, a następnie miło mi będzie Państwa gościć na prezentacji.

CO OFERUJEMY:
- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN,
- INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 50.57 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 77.20 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 75 kWh/(m2 · rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.0276 t CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.00 %.
Nieprawidłowy adres E-mail