Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją!

Mieszkanie na sprzedaż
930 000 PLN , Pow. 60,01 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60,01 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Ursynów , Taneczna
Rok budowy:
2018
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
382913
Cena za m2:
15 497 PLN
Jeśli poszukujesz nowoczesnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania położonego na obrzeżach dzielnicy Ursynów to biuro nieruchomości FindSQUARE ma coś dla Ciebie.

Piękne trzypokojowe mieszkanie o idealnym rozkładzie, położone na drugim piętrze Osiedla Wille Taneczna, wraz z garażem i komórką lokatorską. Wysoki standard wykończenia osiedla i idealne usytuowanie.

Zdecydowanie więcej informacji zawartych jest poniżej, a także w spacerze wirtualnym.

Mieszkanie:
Mieszkanie na powierzchni 60,01m2 posiada trzy przestronne pokoje. Salon ma duże drzwi skierowane na stronę zachodnią, przez które możemy wyjść na 13m2 słoneczny balkon z pergolą i donicami pełnymi kwiatów. W salonie została zainstalowana klimatyzacja. W pomieszczeniu wyraźnie zaznaczona została strefa jadalna i relaksu, tak by każdy mógł odnaleźć własną przestrzeń. W tym samym pomieszczeniu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z oknem. Obok salonu mamy pokój dziecięcy, który swobodnie można przerobić na gabinet. Na końcu znajduje się sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą. Każde z pomieszczeń jest bardzo jasne i ustawne. Nie zabrakło tu także zabudowy wnękowej, która znajduje się w przedpokoju. Łazienka usytuowana jest tuż obok sypialni. Znajduje się tam przestronna wanna, duża umywalka z szafką oraz zabudowane półki do przechowywania niezbędnych produktów.

Przestronne wnętrza wyposażone w wiele przemyślanych miejsc do przechowywania, dzięki korzystnemu rozkładowi sprawiają, że mieszkanie tu jest prawdziwą przyjemnością. Całość została odświeżona w styczniu 2023 roku.

Parametry mieszkania:
- salon z aneksem kuchennym - 24,59 m2
- sypialnia - 12,15 m2
- sypialnia II (pokój dziecięcy) - 10,01 m2
- łazienka z wanną - 4,88 m2
- hal - 6,86 m2
- balkon - 12,69m2

Do mieszkania można zakupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską wielkości 10m2 - dodatkowo płatne.

Jest to idealne mieszkanie dla osób, które szukają nowoczesnego wnętrza, ciszy i przestrzeni do odpoczynku. Wystarczy się wprowadzić i mieszkać, bo ta nieruchomość nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Całe wyposażenie zawarte jest w cenie mieszkania.

Budynek i okolica:
Powstały w 2018 roku blok mieszkalny został zbudowany w standardzie apartamentowym - odznacza się starannym wykonaniem klatek schodowych oraz przestrzeni wspólnych. Osiedle Wille Taneczna zostało wybudowane przez dewelopera Dom Development. Charakteryzuje je niska 2-pietrowa zabudowa. Na osiedlu znajduje się oczko wodne z kącikiem dla dzieci oraz alejki pełne zieleni. W bliskiej odległości znajduje się ul. Puławska oraz trasa S2 i S79. W kilka minut dotrzemy do centrum biznesowego Mokotowa.

Atuty mieszkania:
- doskonały układ,
- klimatyzacja,
- nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego,
- możliwość zakupu miejsca garażowego z komórką,
- jest w pełni wyposażone,
- kameralne osiedle,
- pełna własność z KW - możliwość wsparcia kredytem hipotecznym,
- cicha i bezpieczna okolica.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

CO OFERUJEMY:

- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN,
- INDYWIDUWALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NI


Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 48.68 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 74.24 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 88.19 kWh/(m2 · rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.02 t CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.00 %.
Nieprawidłowy adres E-mail