3 pokoje z perfekcyjnym rozkładem

Mieszkanie na sprzedaż
989 000 PLN , Pow. 63,10 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Wilanów , Oś Królewska
Rok budowy:
2015
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
606805
Cena za m2:
15 674 PLN
W kilku słowach:
Piękne mieszkanie trzypokojowe o idealnym rozkładzie położone na drugim piętrze na osiedlu La Clarte w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość wykończona z wielką dbałością o jakość i styl.

Dokładny opis:
Jeśli poszukujesz nowoczesnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu na Wilanowie to biuro nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania wykończone ze smakiem mieszkanie trzypokojowe z częściowo otwartą kuchnią, dużą loggią i dwiema łazienkami (jedna przerobiona na pralnię). Osiedle na którym położona jest nieruchomość umiejscowione jest w najładniejszej i najcichszej części Miasteczka pomiędzy Osią Królewską a Sarmacką.

Budynek
Powstały w 2015 roku nowoczesny blok mieszkalny zalicza się do inwestycji La Clarte jednego z lepszych deweloperów na Europejskim rynku. Doskonała jakość wykończenia zarówno przestrzeni wspólnych jak i lokali mieszkalnych jest ogromnym atutem. Na terenie patio mamy kilka placów zabaw, dużo ławek i estetyczną roślinność, która umila nam przebywanie na terenach wspólnych. Teren jest całodobowo monitorowany, a ochrona oprócz czujnej obserwacji okolicy chętnie odbierze przesyłkę od kuriera. Pod całym terenem osiedla znajdują się dwa poziomy garaży podziemnych, dzięki czemu miejsc parkingowych mamy pod dostatkiem bez potrzeby montowania platform.

Mieszkanie
W skład mieszkania wchodzi:
- salon - 18,55 m2;
- kuchnia - 8,19 m2;
- pokój - 9,08 m2;
- sypialnia - 11,26 m2;
- łazienka - 4,80 m2;
- korytarz - 9,48 m2;
- schowek (z możliwością przerobienia na WC) - 1,74 m2;
- loggia (dwa wyjścia z salonu) - 5,10 m2 - jej powierzchnia oczywiście nie wlicza się w powierzchnię mieszkania.

Do mieszkania można dokupić miejsce parkingowe w garażu podziemnym z szafą ognioodporną do przechowywania rzeczy. Miejsce na oddzielnej księdze - zakup nie jest obowiązkowy. Miejsce dodatkowo płatne.

O zaletach mieszkania można się rozpisać, ale ja wspomnę jedynie o wyśmienitym rozkładzie w którym sypialnia z oknami zorientowanymi na wschód jest naszym miejscem wypoczynku gdzie budzimy się razem ze wstającym słońcem, a salon i kuchnia są doskonale doświetlone dzięki orientacji południowej przy czym delikatnie zabudowana loggia naturalnie osłania mieszkanie od ostrego letniego słońca. Na podłogach w pokojach położone zostały panele w kolorze dębu makadamia o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie i zarysowania. W łazience i w kuchni na podłogach gres, który został również położony na ścianie w łazience od strony wanny. Wspomniana łazienka wykończona została w jasnych barwach. Posiada obszerną szafę w zabudowie, wygodną wannę z deszczownicą i szklaną, ruchomą zabudową dzięki czemu mamy świetne połączenie wanny i kabiny prysznicowej. Kolejna, obszerna szafa w zabudowie znajduje się w sypialni gdzie dodatkowo mamy łóżko o wymiarach 140x200 cm. Kuchnia jest częściowo otwarta na salon. Zabudowana została meblami Ikea dzięki czemu możemy łatwo zmienić kolor całej kuchni wymieniając jedynie fronty. Blat i lada barowa wykonana z olejowanego dębu. Wszystkie sprzęty z zabudowie firmy Bosch. Lodówka Samsung Chef Collection. Z salonu mamy do dyspozycji dwa wyjścia na obszerną loggię, która posiada pomysłowo wykonaną zabudowę drewnianą zwiększającą prywatność i poprawiającą i tak już wysokie walory estetyczne.

Okolica i komunikacja
Ta część Miasteczka Wilanów słynie z dużego nasycenia różnorodnymi punktami usługowymi i ciekawymi restauracjami. Dodatkowo bliskość dwóch wyjazdów do Alei Wilanowskiej (w tym nowego od strony ulicy Sarmackiej) umożliwia szybkie połączenie z resztą miasta. Dzięki umiejscowieniu z dala od ruchliwych arterii na patio mamy cisze i spokój.

Atuty mieszkania:
- nowoczesne i gotowe do wprowadzenia;
- doskonały stosunek metrażu do liczby pomieszczeń;
- niskie opłaty miesięczne - ok 530 zł;
- perfekcyjny układ mieszkania;
- idealne położenie względem stron świata - sypialnia od wschodu i salon od południa;
- wysokie piętro zapewniające prywatność i ciszę;
- spokojne sąsiedztwo i zadbane tereny wspólne.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

CO OFERUJEMY:
- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN,
- INDYWIDUWALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
Nieprawidłowy adres E-mail