Gotowa inwestycja w samym centrum Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż
599 000 PLN , Pow. 35,07 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35,07 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Chmielna
Rok budowy:
1914
Piętro:
2 na 5
Numer oferty:
626723
Cena za m2:
17 080 PLN
W kilku słowach:
Biuro nieruchomości FindSQUARE oferuje Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Dzięki oddzielnej ogólnodostępnej kuchni obie sypialnie są niezależne. Kamienica znajduje się w drugiej linii zabudowy, co powoduje brak bezpośredniego kontaktu z ulicami. Lokal jest idealny dla osób, które zwracają uwagę na ciszę, bliskość komunikacji miejskiej oraz doceniają tętniące życiem miasto. Dodatkowo osoby chcące zainwestować w nieruchomość mają pewność stałego satysfakcjonującego zwrotu.

Mieszkanie:
Prezentowane mieszkanie posiada wyjątkową dla kamienic wysokość pomieszczeń. Dzięki sufitom na poziomie blisko 3,50 m mamy poczucie przestrzeni oraz niepowtarzalny wygląd. Klimat przedwojennego budownictwa można już poczuć od wejścia na dziedziniec. Cała nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia, gdyż oferowana jest z pełnym wyposażeniem. Warto wspomnieć, że wspólnota mieszkaniowa posiada w planach remont powierzchni wspólnych oraz wybudowanie windy zewnętrznej. Ze względu na ograniczoną powierzchnię mieszkania zostały stworzone dwa schowki pod sufitem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tego typu mieszkań, wykorzystujemy bowiem wysokość pomieszczeń. Wspólna kuchnia w oddzielnym pomieszczeniu umożliwia wynajmowanie mieszkania w całości lub na oddzielne pokoje utrzymując niezależność oraz prywatność. Pokój o większym metrażu został wyposażony w antresolę, zwiększającą jego atrakcyjność, oraz powierzchnię użytkową.

W skład mieszkania wchodzi:
Przedpokój: 2,87 m2
Pokój: 10,23 m2
Pokój: 11,84 m2
Kuchnia: 8,35 m2
Łazienka: 2,07 m2

Do mieszkania przynależy piwnica - już wliczona w cenę.

Budynek i okolica:
Kamienica Karola Bagieńskiego, w której znajduje się mieszkanie, została wzniesiona w 1914 r. Część ulicy Chmielnej, na której usytuowana jest nieruchomość, znajduje się na Woli, nieopodal powstającego Varso Tower. Wskazana okolica charakteryzuje się obniżonym poziomem ruchu ulicznego, spokojem oraz rzadko spotykaną w centrum miasta ciszą. Dzięki sąsiadującej obok ulicy Żelaznej, mamy możliwość poczucia przedwojennego ducha Warszawy. Dla osób poruszających się komunikacją miejską jest to miejsce rewelacyjne. W bliskiej odległości znajdziemy:
- liczne linie autobusowe
- liczne linie tramwajowe
- dworzec Warszawa Centralna
- II linia metra
W bliskiej okolicy poruszając się pieszo możemy dotrzeć do najważniejszych punktów typu Złote Tarasy, Fabryka Norblina, PKiN.
Niemożliwym natomiast jest zliczyć usługi, które znajdują się w zasięgu ręki. Teatry, kina, muzea, restauracje, klubokawiarnie to tylko początek listy jaką oferuje wskazana lokalizacja.

Atuty mieszkania:
- Lokalizacja
- Pierwszorzędnie skomunikowane
- Zabytkowe budownictwo
- Bardzo zaciszne i pełne prywatności
- Gotowe do użytkowania
- Posiadające księgę wieczystą z możliwością kredytowania
- Idealne pod inwestycję

CO OFERUJEMY:
- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE,
- INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
Nieprawidłowy adres E-mail